O mnie

Językiem pasji…

Dobieranie kolorów, tworzenie barwnych kompozycji, odkrywanie piękna kobiecej twarzy to część mojej natury. Każda nowo poznana osoba, czasem zdjęcie, czasem strój są dla mnie inspiracją.

Językiem CV

Wiedzę i umiejętności zdobyłam we Francuskiej Szkole Makijażu Profesjonalnego, Wizażu i Charakteryzacji w Krakowie.  Rozwijam się, biorąc udział w sesjach fotograficznych, zwłaszcza ślubnych. Współpracuję ze wspaniałymi fotografami oraz agencją modelek Grabowska Models gdzie prowadzę szkolenia makijażu, przygotowuję modelki do sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Od prawie roku prowadzę rubrykę „krok po kroku” dla magazynu branżowego MAKE UP TRENDY.  Na co dzień pracuję jako tłumacz oraz lektor języka angielskiego, ale sfera make-up pochłania mnie coraz bardziej.

Językiem Coco

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane – mawiała Coco Chanel. Chętnie przypominam o tym kobietom. Makijaż to najlepszy dowód na to, że w każdej z nich ukryta jest hollywoodzka gwiazda. Trzeba ją tylko pomalować.

Językiem marzeń

Praca na planie filmowym, udział w sesjach fotograficznych, tworzenie charakteryzacji, bawienie się makijażem i możliwościami jakie daje – tym chciałabym się kiedyś zajmować. Czas zatem wziąć się za realizację tych marzeń!